GALA FINAŁOWA konkursu “Biznes Wrażliwy Społecznie”, edycja 2019

Zapraszamy serdecznie na Galę Finałową konkursu „Biznes Wrażliwy Społecznie”, edycja 2019.

Termin: 07.12.2019 (sobota), w godzinach 11:00 – 13:00

Miejsce: Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji “Dom Harcerza” ul. St. Wyszyńskiego 19A, Zielona Góra.

Konkurs kierowany jest do przedsiębiorstw z województwa lubuskiego jest odpowiedzią na potrzebę promowania zaangażowania społecznego biznesu, a Gala Finałowa jest nie tylko miejscem do świętowania wszystkich firm wrażliwych społecznie ale i też polem do nawiązania relacji biznesu z podmiotami społecznymi.

Nasza Gala jest wyjątkowym miejscem spotkań lubuskich firm, które swoją wrażliwością zarażają innych i które niczym kula śnieżna wywierają wpływ na swoje otoczenie, realizując projekty na rzecz społeczności lokalnej, wykraczając poza zwykłe obowiązki i schematy.

Zgłoszenia na galę przyjmujemy drogą mailową lub telefoniczną. Osoba do kontaktu: Monika Robaszyńska e-mail: m.robaszynska@fundacjacp.org; tel. 533 316 284.

Gala współfinansowana jest ze środków miasta Zielona Góra.

Patronat medialny: Gazeta Lubuska