Ruszyły prace komisji konkursowej – edycja 2019

Za Nami pierwsze  spotkanie Komisji Konkursu “Biznes Wrażliwy Społecznie”, edycja 2019. Do konkursu zgłosiło się łącznie 13 firm, prezentując ponad 40 dobrych praktyk z obszaru zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności lokalnej. Komisja miała co analizować. Do drugiego etapy Komisja wytypowała 10 firm.

Skład Komisji Konkursu “Biznes Wrażliwy Społecznie”, edycja 2019:

• Magdalena Tokarska – Prezes Fundacji na rzecz Collegium Polonicum
  • Monika Robaszyńska – animatorka w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej, koordynatorka konkursu
  • Agnieszka Krzaczkowska – kierownik wydziału Koordynacji Ekonomii Społecznej regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
  • Katarzyna Wajler – Kiełka – spółdzielnia socjalna Nasze Zaodrze
  • Marek Cebula – burmistrz Krosna Odrzańskiego
  • Łukasz  Rut – dyrektor ds. promocji i rozwoju, Park Technologiczny Interior
  • dr hab. Mariusz Kwiatkowski, prof. UZ – kierownik Pracowni Sieci Społecznych, Uniwersytet Zielonogórski
  • Piotr Nieporowski – Uniwersytet Zielonogórski

Do II etapu Konkursu “Biznes Wrażliwy Społecznie”, edycja 2019 zakwalifikowały się firmy:

• Sela sp. z o.o.
  •  Perceptus sp. z o.o.
  • Fako
  • Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA, Oddział w Zielonej Górze
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe NIKOLA, Anna Maslej
  • FoodMED Centrum
  • Koimex SA
  • Ekoenergetyka sp. z o.o.
  • Young Blood Group sp. z o.o.