Ruszyły prace Komisji Konkursowej – edycja 2018

Za Nami pierwsze robocze spotkanie Komisji Konkursu “Biznes Wrażliwy Społecznie”, edycja 2018. Komisja otrzymała formularze zgłoszeniowe firm. Mamy co analizować, ponieważ do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się ponad 50 dobrych praktyk!

Skład Komisji uległ poszerzeniu. Dołączyli do Nas przedstawiciele lubuskich spółdzielni socjalnych.

Skład Komisji Konkursu “Biznes Wrażliwy Społecznie”, edycja 2018″:

• Magdalena Tokarska – prezes Fundacji na rzecz Collegium Polonicum
  • Monika Robaszyńska – animatorka w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej
  • Agnieszka Krzaczkowska –  Kierownik Wydziału Koordynacji Ekonomii Społecznej Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
  • Elżbieta Wozowczyk- Leszko, dziennikarka działu społecznego Polskiego Radia, Regionalnej Rozgłośni w Zielonej Górze Radio Zachód S.A.
  • Katarzyna Wajler – Kielka – spółdzielnia socjalna Nasze Zaodrze
  • Adriana Kołodziej – spóldzielnia socjalna WEDO Studio
  • Marek Cebula – burmistrz Krosna Odrzańskiego
  • Łukasz Rut –  dyrektor ds. promocji i rozwoju, Park Technologiczny Interior